6 paź 2013

12.I Saw Everything

"To było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe" Spojrzałam na Harry`ego. Nie mogę uwierzyć w to, co właśnie powiedział. Uśmiech zaczął rosnąć na mojej twarzy i zobaczyłam jak jego oczy łagodnieją z ulgi. Pochylił się w dół i objął mnie wokół talii, podnosząc mnie z ziemi i wirując dookoła; owinęłam ręce wokół jego szyi. 


"Jesteś niesamowita" Harry uśmiechał się.
"Myślę, że to ty jesteś niesamowity" zbliżyłam się do niego. Usłyszałam ludzi za nami.
"KIM JEST TA DZIEWCZYNA HARRY?"
"JAK SIĘ NAZYWA?"
"JESTEŚCIE PARĄ?" paparazzi krzyczeli do nas. Harry złapał moją dłoń i przysunął mnie bliżej niego. "Oprzyj głowę na moim boku" szepnął mi do ucha. Zrobiłam jak powiedział i zaczęliśmy iść z powrotem do mojego mieszkania. 


-


Otworzyłam drzwi i zobaczyłam Louisa siedzącego na kanapie; Zayn i Niall znaleźli Xboxa i przeklinali na siebie, grając w Black Ops. Liam i Danielle byli na balkonie, a Eleanor wtulała się w Louisa, siedząc z nim na kanapie. Wszyscy wyglądali tak zabawnie w moim mieszkaniu.


"Bardzo cię przepraszam" Harry przyłożył swoje czoło do mojego.
"Przepraszasz za co? Harry randka była niesamowita, nie masz za co przepraszać" 
"Przepraszam za paparazzi, którzy ją zepsuli." Wyglądał na zaniepokojonego. Zmarszczyłam brwi. 
"Oni jej nie zniszczyli Harry. To była moja najlepsza randka" uśmiechnęłam się do niego uspokajająco i pocałowałam go w policzek. 


-


Następnego dnia chłopcy mieli do załatwienia jakieś sprawy One Direction, a ja musiałam złożyć wniosek na studia. Zdecydowałam się iść na NYU [Uniwersytet w Nowym Jorku] na Literaturę i Sztukę. Wstałam z łóżka i zaczęłam zdejmować piżamę.
"Hej Nina zapomniałem mojej..." 
"HARRY" skoczyłam i chwyciłam moją kołdrę, aby przykryć nagie ciało. Harry Styles właśnie zobaczył mnie nagą, kompletnie nagą; moja twarz była szkarłatnie czerwona.
"Zapomniałem mojej ładowarki, a mój telefon padł" wyjaśnił. "Po prostu wbiegłem, drzwi były otwarte, a twoje mieszkanie nie było zamknięte; przepraszam" Udawał, że przeprasza, ale jego oczy były wyraźnie rozbawione tym, co się właśnie wydarzyło. Stałam cicho; nie wiedziałam, co powiedzieć. 
"Nie wiedziałem, ze masz tatuaż" spojrzał na mnie. Ukrywałam się za kołdrą i szczerze mówiąc to, że patrzył się na mnie było cholernie niewygodne. Moje ciało napięło się, gdy zrobił krok w moją stronę, pochylił się i pocałował mnie w czoło. 
"Pa kochanie" odwrócił się i opuścił mieszkanie. Spojrzałam przez okno, aby ujrzeć resztę One Direction czekających na parkingu. Zobaczyłam Harry`ego wskakującego do samochodu i zauważyłam blondynkę; przypuszczam, że to była dziewczyna, widziałam tylko odbicie z lusterka wstecznego; mógł to być po prostu Niall.
Szybko wzięłam głęboki oddech i założyłam moje jeansy od Armaniego; sprawiają, że mój tyłek wygląda niesamowicie. Znalazłam moją bawełnianą koszulę z guzikami; byłą prosta, bawełniana i czarna i sądzę, że mam ją z Aritzia. Znalazłam moją kurtkę i chwyciłam telefon, klucze i wyszłam przez drzwi, pamiętając aby tym razem je zamknąć.


-


Właśnie wchodziłam do NYU, kiedy mój telefon zawibrował trzy razy.


Od: Harry :)
Przyjdź dzisiaj do hotelu spędzić ze mną noc, musimy porozmawiać. XOdpisałam.


Do: Harry :)
Jeśli będę mogła


Nie mogę przeboleć faktu, że widział mnie nago. Jedynym facetem, który dotąd widział mnie nago był Tom. Poczułam, że mój telefon znowu wibruje, ale wiedziałam, że to Harry i nie chciałam z nim teraz rozmawiać.


-
"Więc chciałabyś pójść na Sztukę i Literaturę?" pani z recepcji zapytała.
"Tak" odpowiedziałam z uśmiechem.
"Dobrze Nina, skoro przychodzisz trochę późno od rozpoczęcia roku szkolnego, swoje zajęcia rozpoczniesz w przyszłym tygodniu." Pani uśmiechnęła się do mnie i wręczyła mi kilka papierów oraz mój plan lekcji, a potem podała mi rękę.


-
Szłam do mieszkania i zdecydowałam się zadzwonić do Tia.
"CZEŚĆ PIĘKNA" krzyknęła do telefonu.
"Strasznie za tobą tęsknię" odpowiedziałam.
"Aww... skarbie, będę w domu za tydzień"
"Jak się czują twoi rodzice? Tęsknię za nimi"
"Dobrze. Um... jak u ciebie i Harry`ego? Rozmawiałam z chłopakami i powiedzieli, że totalnie oszalał na twoim punkcie. Jak on mógł ci to zrobić?"
"Zrobic mi?" zapytałam zdezorientowana; o czym ona mówi?
"W całym internecie są jego zdjęcia i Taylor Swift! Byli w Central Park i dzisiaj cały Nowy Jork tweetuje o Haylor na Twitterze."
"Trzymaj się Tia"
Pobiegłam i chwyciłam mojego maca; szybko wpisałam 'Harry Styles'. Harry Styles i Taylor Swift było na pierwszej pozycji w Googlach. Kliknęłam i zobaczyłam wszystko.

2 komentarze:

  1. Omg! Serio Haylor... Swietny rozdzial ;) cudowny blog @JMSster xxx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziekuje : ) A co do Haylor to hmm.... dopiero sie rozkreca

      Usuń